Hakkımızda

ÇEL-MER Çelik Endüstrisi AŞ, 1986'da İstanbul Bayrampaşa’da haddehane olarak üretime başlamıştır. Bugün 95.000 m² açık, 30.000 m² kapalı alan üzerinde Gebze/Kocaeli bölgesinde yarı kontinü modern bir haddehane, kabuk soyma, taşlama ve soğuk çekim olanaklarını kullanarak faaliyetini sürdürmektedir.
 

ÇEL-MER kaliteli ve parlak çelik üretiminde önemli bir noktadadır. Üretim olanakları açısından ülkede kendi alanında tek olmanın yanı sıra ihracat alanını da gittikçe genişletmektedir. İran, Suriye, Lübnan, İsrail, Bulgaristan, Yunanistan ve benzeri komşu ülkelerin yanı sıra Almanya Fransa ve İtalya gibi Avrupa topluluğu ülkelerine de fiilen ihracat gerçekleştirmektedir.


Yüksek kaliteli ürünleri, daha uygun fiyata sunabilmek için sürekli yenilenmeyi kendine hedef edinmiştir. Bugün modern bir laboratuar oluşturulmuş; kangal soğuk çekim, çubuk soğuk çekim, kabuk soyma ve taşlama ünitelerinde yüksek kaliteli üretim hedeflenmiştir.  ISO 9001 sertifikasyonun tüm gereklerini yerine getirme anlayışı içerisinde, sorumluluğunu nihai kullanıma kadar taşıma gayretindedir. Bu kapsamda, satış ve üretimdeki uzman kadrosuyla müşterilerine daha da kaliteli hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiş bulunmaktadır.

Müşteri odaklı, esnek bir üretim stratejisine sahip olan ÇEL-MER, otomotiv, tarım, beyaz eşya, sağlık, makine yapım ve savunma sanayilerine hizmet vermektedir.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram